KOKYBĖ IR PRIEINAMA KAINA? ĮMANOMĄ!

Kuomet gavau pakvietimą į šio prekinio ženklo pristatymą, pirma mintis buvo "AR GALI BŪTI TAIP PIGU?'' Pradėjau ieškoti produkto sudėčių, ir likau maloniai nustebinta, itin efektyvios sudėtys, kurios gali padėti kontroliuoti problematiškos odos kaprizus, lengvas ir saugus derinimas su medikamentiniu gydymu, ir stiprus atstatymas po odos sudirgimų. Džiaugiuosi, kad profesionalios kosmetikos atstovai vis dažniaus ieško labiau prieinamų ir efektyvių produktų odos problemoms spręsti. Taip pas mus atkeliavo nauja BIRETIX produktų linija. 

BIRETIX

Profesionalus retinoidais paremtas prekės ženklas skirtas į spuogus linkusiai odai. Specialiai sukurtos formulės, padedančios išvengti ir sumažinti į spuogus linkusios odos požymius paaugliams ir suaugusiems.

TOP PRODUKTAI

 

BIRETIX FOCUS GELIS

Inovatyvus gelis greitai ir tikslingai padeda sumažinti odos netobulumus. LOKALIAM NAUDOJIMUI.

Gelis suteikia maksimalų veiksmingumą dėl nedidelio aktyvių ingredientų skaičiaus didelėmis koncentracijomis, kurios veikia sinergiškai. Sumažina pažeidimų dydį, patinimą bei paraudimą. 

BIRETIX DUO ANTI-BLEMISH GELIS

Gelis skirtas spuogų ir inkštirų mažinimui bei prevencijai.

Veido gelis, kuris padeda sumažinti pirmuosius aknės požymius. Jo sudėtyje yra išskirtinė RetinSphere® technologija, inovatyvus BIOPEP-15 aktyvusis ingredientas, padedantis mažinti mikroorganizmų dauginimąsi bei vitaminas E, kuris padeda išlaikyti odos barjero pusiausvyrą.

Indikacijos: lengvai ir vidutinio sunkumo aknės priežiūrai.

 

BIRETIX ISOREPAIR KREMAS

Kremas, skirtas odos drėkinimui ir atstatymui po gydymo retinoidais.

Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos, tokios kaip keramidai, hialurono rūgštis, vitaminas E ir SCA® Growth Factor Technology, padeda atkurti odą, suteikdamos ilgalaikį drėkinamąjį poveikį ir sumažindamos tempimo bei sudirgimo pojūtį.

 

BIRETIX TRI-ACTIVE KŪNO PURŠKIKLIS

Lengvai kūno purškiklis, kuris sumažina dėmes ir randus didelėse srityse, tokiose kaip krūtinė ir nugara.

Jo sudėtyje yra išskirtinė RetinSphere® technologija ir naujoviška veiklioji medžiaga BIOPEP 15, mažinanti mikroorganizmų dauginimąsi, kartu su šveičiamaisiais ir depigmentuojančiais ingredientais.

Purškiklis padeda kontroliuoti sebumo gamybą, gerina odos tekstūrą ir koreguoja po spuogų atsiradusias kūno dėmes bei randus. Išbandyta prižiūrint dermatologui.