ODOS DRĖKINIMAS

Drėkinti odą privalome nuolatos, kadangi sumažėjus vandens kiekiui, susilpnėja ir odos apsauginės funkcijos, ji tampa pažeidžiama, atsiranda dirglumas, jautrumas, uždegiminiai procesai. Vienas iš pagrindinių odą drėkinančių ingredientų- HIALURONO RŪGŠTIS.

Hialurono rūgštis yra medžiaga, randama beveik visuose organuose: kauluose, jungiamuosiuose audiniuose, kraujyje ir, žinoma, odoje. Hialurono rūgštis tai – polisacharidas arba tiesiog didelė cukraus molekulė. Šis junginys natūraliai randamas organizme. Tarp visų savo savybių, hialurono rūgštis turi ypatybę išlaikyti didelį kiekį vandens. Savyje ji gali talpinti net tūkstantį kartų didesnę vandens masę negu jos pačios masė.

Ką tai duoda?

Hialurono rūgštis tampa svarbiausia medžiaga, kuri užtikrina odos ir kitų audinių drėgmę. Pakankama drėgmė suteikia gyvybingumą, elastingumą ir jaunatviškumą. Hialurono rūgštis turi daugybę panaudojimo būdų. Daugelis žmonių hialurono rūgštį naudoja papildų pavidalu, bet išoriškas naudojimas tai pat yra labai svarbus. Veido odai skirti hialurono rūgšties produktai gali būti naudojami kartu su kitomis odos priežiūros priemonėmis.

Daugelis žmonių, kurie susiduria su odos riebumu ar bėrimais naudoja priemones, kurių sudėtyje yra stipresnių cheminių medžiagų, kurios pašalina odoje esantį riebalų perteklių, tačiau aknės pažeista oda neturi stipraus lipidų barjero, todėl tokių priemonių naudojimas ilgainiuj gali paskatinti uždegimus ir dar labiau sudirginti odą.

Visuomet prie intensyvesnių priemonių rekomenduojame kartu naudoti ir stipriai atstatančias bei drėkinančias priemones.

Hialurono rūgštis efektyviau veikia kaip serumas. Jį reikėtų tepti ant švarios, sudrėkintos odos, kad produktas įgertų ir absorbuotų į odą kuo daugiau drėgmės. Hialurono rūgštis turi ir „priešų“. Per didelis saulės spindulių kiekis (deginantis ar lankantis soliariume) sumažina rūgšties kiekį odoje. Kompiuterinė radiacija, toksinai, nesubalansuota mityba, silpnas imunitetas, stresas, per didelis vaistų vartojimas ir ligos taip pat sukelia hialurono rūgšties nykimą.