ODOS PRIEŽIŪRA PAVASARĮ

Nors už lango oras dar neprimena pavasario, bet savo odą jam ruošti galime pradėti jau dabar.

Taigi po žiemos mūsų odą pasitinka pavasaris, saulė mus lydi nuo pirmųjų dienų (net jei jos ir nematome), tuo tarpu mūsų pavargusią odą veikia pirmieji saulės spindulėliai ir padaro didelį negerą darbą - nespėjusi atsigauti oda imli pigmentinėms dėmėms, raukšlelėms bei dar didesnei odos dehidratacijai.

Todėl pati pirmoji priemonė Jūsų pavasariniam odos priežiūros krepšelyje turėtų būti kremas su apsauga nuo saulės! 

Pas mus rasite platų jau atrinktų produktų asortimentą! 

Odos valymas

Odos valymo priemonių pavasarėjant keisti nebūtina. Ir toliau kas rytą ir vakarą kruopščiai nuvalykite makiažą, tonizuokite odą, svarbu, kad veidas nakčiai liktų švarus ir paruoštas poilsiui. 

 

Veido drėkinimas

Nors odos drėkinimas labai svarbus tiek žiemą, tiek kitu metų laiku, pavasarį odos drėkinimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Po žiemos oda dažnai šerpetoja, jai būtinas intensyvus drėkinimas, o dar labiau atšilus orams oda natūraliai tampa riebesnė, todėl patartina rinktis lengvesnes veido priežiūros priemones, tikslinga daugiau dėmesio skirti ne odos maitinimui, o drėkinimui. 

 

Serumai

Rekomenduojame odą palepinti intensyviais serumais, esencijom, ampulėmis, skirtomis  stipriam odos atgaivinimui. 

Serumų sudėtyse ieškokite vitamnimo C, hialurono rūgšties, reservatrolio, alijošiaus, niacinamido, azijinės centelės. 

 

 

Veido kremai

Kremai, naudojami žiemą, dažniausiai būna sunkesni, riebesni, tam, kad apsaugotų odą nuo šalčio. Tad pavasariui rinkitės lengvesnės konsistencijos kremus su hialurono rūgštimi, niacinamidu, glicerinu, lecitinu, keramidais, cholesteroliu, lipidais, glikozaminoglikanu, riebiosiomis rūgštimis.

 

 

Ką žinoti apie retinolį pavasario metu? 

Jei žiemą pradėjote naudoti kremus su retinoliu, pavasarį galite tęsti šių priemonių naudojimą, tačiau jokiu būdu nepamirškite apsaugos nuo saulės, ir naudokite retinolį vakaro rutinoje. 

 

Odos apsauga

Daugelis klysta manydami, kad odą saugoti nuo saulės ir TEPTI APSAUGINIU KREMU (SPF 15, SPF 30 ir pan.) reikia tik atostogų metu ar vasarą. Žiemą saulė lygiai tokia pat intensyvi kaip ir pavasarį. Svarbu: jeigu žiemą nenaudojote kremo su apsauga nuo saulės UV spindulių (SPF), dabar tai turi būti kaip PRIVALOMAS MUST-HAVE produktas. 

 

Žinant kaip pasirūpinti savo oda, žvarbios žiemos pasekmės ne tokios jau baisios. Netgi priešingai – pavasaris gali tapti nauja pradžia ir būti pats tinkamiausias laikas pasirūpinti, kad oda būtų sveika ir graži.