ODOS PRIEŽIŪROS KLAIDOS

KAKLO ODOS IGNORAVIMAS

 

Kaklas lygiai taip pat kaip ir veido oda reikalauja kruopščios priežiūros. Kasdien rūpindamiesi savo veido oda, nepamirškite ir kaklo – drėkinkite, naudokite serumą ir priemones, apsaugančias nuo saulės bei mažinančias senėjimą.

BLOGAI NUPLAUNAMA VEIDO ODA

 

Labai svarbu kruopščiai nuprausti veido odą, ypač vakaro rutinoje. Nepamirškite tokių zonų kaip plaukų augimo linija. Prausti veidą turėtume apie 30-60 sekundžių. Prausimas neturėtų vykti atmestinai. Turite pašalinti visus nešvarumus.

Jeigu naudojate daugiau makiažo, atlikite dvigubą plovimą.

NAUDOJAMA PER DAUG PRIEMONIŲ

 

Auksinė frazė: daugiau nėra geriau, ypač kai kalbame apie problematiškos odos priežiūrą. Žinome, kad reklamos ir noras viską išbandyti tikrai daro įtaką, bet visad geriau tartis su specialistu kuriuo pasitikite dėl tinkamos odos rutinos. Svarbu minimali, bet tikslinga odos priežiūra. Tikrai nepajusite poveikio naudodamos skirtingas priemones kiekvieną dieną, ar pastoviai sluoksniuodamos skirtingus produktus.

 

PER DAŽNAS MOLIO KAUKIŲ NAUDOJIMAS

 

Veido kaukės yra nuostabi papildoma priemonė veido odai, bet dažnu atvėju mišrios/riebios odos savininkės per dažnai naudoja valančias, molio kaukes.

Per dažnas molio kaukių naudojimas gali išsausint Jūsų odą, ko pasekoje problemos tik paūmės. Po molio kaukės naudojimo nepamirškite intensyviau drėkinti odą. Kaukės turi būti naudojamos kartą per sav.

 

PER DAŽNAS ODOS ŠVEITIMAS

Šveitikliai kaip ir kaukės yra puikus produktas, kuris turi būti naudojamas atsakingai, ir turi tikti Jūsų odai. Jei per dažnai šveisite odą aršiais šveitikliais su granulėmis ar rūgštimis, rezultate turėsite jautrią, sudirgusią ir išbertą veido odą. Geriausia tokias priemones rinktis su specialisto konsultacija ir naudoti saikingai.